Page views: 612

Visitors: 425

Paweł biegnie dla Fundacji Wcześniak / Pawel runs for the Premature Baby Foundation (www.wczesniak.pl)

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim, dla mnie samego jeszcze 2 miesiące temu brzmiałoby to jak żart.
Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Biegnę dla wcześniaków, ponieważ jednego fajnego ostatnio poznałem i od czasu do czasu z żoną uczestniczymy w jego życiu :)
Pozdrawiamy Maksiu !

My challenge

W przypadku uzbierania 1000 zł, 27 września 2020 wystartuję w warszawskim maratonie, dobra? :) Każdy wpłacający otrzyma moje zdjęcia z OIOMu na który zapewne trafię i możliwość odwiedzenia mnie w szpitalu na oddziale pozawałowym ! ---------- EDYCJA 18/11/2019 Przyznano mi numer startowy 25007 ---------- EDYCJA 21/11/2019 Dziękuję wszystkim, dzięki którym udało mi się zrealizować ten wielce ambitny cel jakim było zebranie 1000 PLN. Maraton mamy już załatwiony, ale z racji tego, że pieniędzy na organizacje charytatywne nigdy nie jest za dużo, chciałbym podnieść poprzeczkę do 1500 PLN. Do maja jeszcze bardzo wiele czasu, wierzę, że uda nam się to zrobić. Sam również zamierzam się dorzucić. Dziękuję w imieniu Fundacji za to, że nie jesteście obojętni. Paweł
Pawel has already collected :
1 100
Race kit
My target : 1 500 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »