Page views: 3649

Visitors: 3228

Jurek po raz SZÓSTY pobiegnie maraton dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Z całą pewnością każdy znał kogoś, kto przegrał walkę z nowotworem, a wielu z nas zna być może kogoś, kto właśnie walczy...

Wszyscy wiemy, że w tej walce potrzebna jest fachowa pomoc medyczna, ale nie mniej ważne są inne formy wsparcia.

I oto mamy możliwość pokazania potrzebującym, że nie są sami, że ich problem nie jest nam obcy, że stajemy z nimi po tej samej stronie barykady.

Taką sposobność daje nam Organizator Maratonu Warszawskiego, który poprzez akcję „Biegam Dobrze” pozwala zawodnikom wybrać rejestrację na Bieg ścieżką charytatywną i tym samym włączyć do pomocy osoby, które niekoniecznie biegają, ale chcą uczestniczyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Co roku na trasie Maratonu Warszawskiego pojawia się liczna grupa zawodników biorących udział w akcji charytatywnej – a każdy z nich ma za sobą kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt „wspieraczy”.

Już po raz SZÓSTY zwracam się z prośbą do moich znajomych, przyjaciół i członków rodziny, by razem ze mną wsparli Fundację Rak'n'Roll. Nie muszą to być wielkie datki - wystarczy nawet symboliczna kwota - ale chciałbym „zabrać” ze sobą na trasę Maratonu jak najwięcej osób.

Liczę, że SZÓSTY mój maraton dla Fundacji, choć PIĄTY raz dla Fundacji biegłem - niestety - tylko wirtualnie, ale jednak...

Na przedostatni Maraton Warszawski zabrałem "moich" Darczyńców Fundacji wraz z mottem, że DOBRO ZAWSZE POWRACA.
I niech powraca do Was zwielokrotnione...

Dziękuję wszystkim, którzy za moim pośrednictwem przekazywali datki w poprzednich edycjach Maratonu Warszawskiego:
w 2016 roku – 1.000,00 zł
https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/1729
w 2017 roku – 1.140,00 zł
https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/3828
w 2018 roku – 1.200,00 zł
https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/4418
w 2019 roku – 1.265,00 zł
https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/7956
w 2020 roku - zebraliśmy 1.330,00 zł, ale zbiórka trwa nadal, ponieważ z powodu pandemii i związanych z tym ograniczeń swój start przełożyłem na 2021 rok.
Jerzy has already collected :
1 360
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »