Page views: 2718

Visitors: 2210

Martyna biegnie swój pierwszy maraton dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021r. pierwszy raz w życiu pobiegnę w Maratonie Warszawskim.
Postanowiłam kolejny raz wesprzeć Fundację Rak'n'Roll Wygraj Życie i swoim pierwszym w życiu maratonem (który mam nadzieję ukończę), pomóc tym, którzy tego bardzo potrzebują.

Jak wiecie, zdrowie psychiczne jest dla mnie bardzo ważne, tak samo jak zdrowie fizyczne, dlatego też swoją zbiórką wspieram Fundację Rak'n'Roll Wygraj Życie, której celem jest poprawa jakości życia osób chorych na raka. Z różnych powodów jest to mi bliski temat i uważam, ze taka działalność jest bardzo potrzebna. Każdy z nas słyszał lub miał w swoim otoczeniu osobę, która przez to przechodziła i można sobie wyobrazić jak przygnębiający jest to czas. Fundacja Rak'n'Roll dąży do tego aby to zmienić, aby przełamywać schematy i móc leczyć się świadomiej.

Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko pokonywaniem swoich słabości.
Możesz mnie w tym wesprzeć, a konkretnie pomóc podopiecznym Fundacji Rak'n'Roll! Róbmy dobro <3

My challenge

Za każde 10 zł powyżej kwoty 350 zł zrobię jeden przysiad na mecie i zostanie to udokumentowane (ewentualnie jedno spięcie brzucha jak będę w stanie już tylko leżeć na ziemi :D) - w szczytnym celu!
Martyna has already collected :
450
Race kit
My target : 700 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »