Page views: 2188

Visitors: 2004

Daria biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Kiedy na 4. roku studiów w ramach zajęć z medycyny rodzinnej odwiedziliśmy Fundację Dajemy Dzieciom Siłę wyszłam z zajęć sprana emocjonalnie. Nie mieściło mi się w głowie, jak wiele osób krzywdzi dzieci na wiele sposobów. Przez ostatnie kilka lat miałam również okazję rozmawiać na tematy przemocy domowej z wspaniałą Dorota. Dlatego, kiedy zobaczyłam te fundację na stronie Półmaratonu Warszawskiego, wiedziałam, że chciałabym ją wesprzeć swoim biegiem.
To będzie mój pierwszy półmaraton i jestem pewna, że będzie wspaniałym przeżyciem. Poczucie, że dzięki niemu mogę komuś pomóc, tylko uświetni to wydarzenie.

My challenge

Mój cel to 400zł - jeśli go osiągnę przebiegnę dystans w zacnym różowym tutu z skrzydełkami wróżki. Bonus - jeśli uda się nam przekroczyć 600zł - Bartłomiej zapowiedział się, że dołączy do mnie w stroju Supermana :) Ode mnie - 50zł na dobry początek!
Daria has already collected :
850
Race kit
My target : 400 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »