Page views: 2239

Visitors: 1910

Katarzyna biegnie dla Fundacji Wcześniak

Biorąc udział w 15. Półmaratonie Warszawskim pobiegnę dla tych wszystkich małych serduszek,które przyszły na świat tak szybciutko, które bez naszej pomocy sobie nie poradzą a także dla tych rodziców, którzy potrzebują wsparcia w nowej sytuacji. Od niedawna sama jestem mamusią i wiem jak to jest gdy ma się w domu taką mała bezbronną kruszynkę potrzebującą opieki i troski. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko pokonaniem dystansu półmaratonu i zdobyciem medalu.Zawsze staram się pomagać innym najlepiej jak tylko potrafię, teraz zdecydowałam się na pomoc przez to co wychodzi mi najlepiej - bieganie. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, wszystkim Maluszkom oraz ich rodzicom.

My challenge

Za pieniążki zebrane powyżej kwoty 350.00 zł coś zrobię ale jeszcze nie wiem co :)
Katarzyna has already collected :
400
Race kit
My target : 400 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »