Page views: 2293

Visitors: 2110

Tomek człapie dla Fundacji Wcześniak

Hej!

"Znowu." - pomyślisz z irytacją. "Znowu on. Znowu spam. Znowu kasa.". Dokładnie tak! Po chwilowej (tylko półtora roku;)) przerwie wracam z natrętnym spamem, starszy o kilka kilogramów, ale również z mocnym postanowieniem poprawy!

Tak jak w poprzednich latach, znowu pobiegnę (lub wykonam czynność, która w moim mniemaniu uchodzi za bieganie) na dystansie półmaratonu. Cała akcja będzie miała miejsce w marcu 2022 r., a dokładnie 27-go marca 2022r. Jeszcze szmat czasu, ale niech to nie uśpi Twojej czujności. Tak jak poprzednio i jeszcze poprzednio i w ogóle wcześniej organizatorzy Półmaratonu Warszawskiego dają mi możliwość nie tylko pobiegnięcia po satysfakcję własną (to zawsze!), życiówkę (to już gorzej) i wieczną chwałę (tego w sumie nie wiem), ale także w słusznej sprawie. Swoją drogą byłoby super, jakby na innych zawodach też tak się dało!

Ale do brzegu! Skoro Półmaraton Warszawski to #BiegamDobrze, a skoro #BiegamDobrze to tylko *Fundacja Wcześniak - Rodzice Rodzicom*. Proste! Jak zwykle przy okazji mojego startu zbieramy _razem_ pieniądze na rzecz Fundacji. Z tej zbiórki wyniknie kilka dobrych rzeczy:

* Fundacja zyska pieniądze na swoją bieżącą działalność, czyli wypożyczanie sprzętu dla wcześniaków, prowadzenie kampanii informacyjnej i wydawanie książek dla rodziców, których dzieci za bardzo się spieszyły, prowadzenie strony www.wczesniak.pl, na której jest milion przydatnych informacji jak ogarnąć się w życiu z wcześniakiem, co robić i jak o tego dzieciaczka dbać, etc.
* Ty pomożesz w tej słusznej sprawie
* Ja też
* Ja pobiegnę w Półmaratonie, a Ty będziesz mógł/mogła się ze mnie pośmiać na trasie

Jest jeszcze jeden mikro-aspekt całej sprawy, ale o nim poniżej ;)

Tymczasem zachęcam do wrzucenia pieniążka! Pamiętaj, że z tego wyjdzie tylko coś dobrego! Dziękuję :*

My challenge

O co chodzi z tym dodatkowym celem? Ano o to, że zbiórka ma dwa progi. Pierwszy (350 PLN) oznacza, że w ogóle wystartuję w tym Półmaratonie. I żeby nie było, ja w nim i tak pobiegnę, w razie czego kupiłbym sobie pakiet startowy przecież. Drugi próg, którego wartość roboczo ustaliłem na 2000 PLN (czyli wincyj niż rekordowe 1500 kilka lat temu!), oznacza, że osoba wpłacająca najwięcej będzie miała realny wpływ na ..... tadam..... MOJE WYZWANIE! W sumie to jeszcze nie wiem co to będzie. W 2017/2018 to było farbowanie włosów na wybrany przez publikę róż. Pamiętacie pewnie, to było takie farbowanie, że skończyło się cięciem na zero, bo róż nie poddał się łatwo ;) W tym roku serio jeszcze nie wiem. Dam znać. Może znowu to... Anyways. My tu gadu gadu, a skarbonka czeka. Zapraszam!
Tomek has already collected :
660
Race kit
My target : 2 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »