Page views: 1293

Visitors: 1191

Glina biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć! To ja, Glina. 23 maja 2020 roku pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem; chcę, aby ten Półmaraton przyniósł mi, nam pozytywne sportowe emocje oraz był okazją do pomocy innym. Możesz mi w tym pomóc, niekoniecznie biegnąc ze mną. Jak? Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy!
Nie raz otrzymywałem od Was oznaki wsparcia w moim sportowym życiu, nie raz trzymaliście za mnie kciuki podczas zawodów; dziś proszę o wsparcie nie tylko dla siebie.

Aby pobiec w Półmaratonie potrzebuję 350 zł przekazanych na Fundację. Liczę na Was, na Wasze wsparcie. Liczę, że dzięki Wam podopieczni Fundacji otrzymają pomoc i liczę, że przez tą pomoc ja będę mógł pobiec w Półmaratonie - pętla się zamyka. W Was nadzieja! W moich nogach siła, by pokonać ten dystans.
Aby pobiec w Półmaratonie potrzebuję 350 zł przekazanych na Fundację - co nie oznacza, że na tym pułapie kończy się zbiórka. Liczy się każda złotówka i każda złotówka powyżej tej kwoty będzie dla mnie oznaką Waszego wsparcia i motywacją do pobicia życiówki!

Wybrałem Fundację Rak'n'Roll bo to własnie dla nich zapuszczam włosy, by móc je potem ściąć i przekazać na perukę dla osoby po chemioterapii - może w maju 2020 pobiegnę już w krótkich włosach?!

Widzimy się na starcie i mecie!

Warszawo ma! Nadchodzę!
Jacek has already collected :
600
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »