Page views: 1178

Visitors: 1146

Radosław biegnie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

Moi drodzy,
Biorąc przykład z roku poprzedniego postanowiłem ponownie pobiec półmaraton Warszawaki wspierając organizację charytatywną.
Tak więc mamy kolejne wydanie. Tym razem dołączam do zbiórki organizowanej przez Spartanie Dzieciom.. Więc teraz zbieramy dla dzieci.
Robiąc coś dla siebie można zrobić coś dla innych, a dzieciaki na pewno potrzebują Wspierajcie mnie w realizacji tego pomysłu. Potrzeba zebrać min.350,-PLN aby taki bieg mógł się odbyć i zapewne kalkulował się ekonomicznie. Ja ze swojej strony zobowiązuję się do wpłaty 120,- PLN na swój bieg (to tak samo jak wykupił bym pakiet podstawowy - co miałem zrobić).
Ponadto w Tym roku zrobiłem wyzwanie. Nie musi być ono osiągnięte, ale to zawsze jakaś próba zwiększenie portfela dla dzieciaków. Co za tym idzie mam dla Was propozycję.
Obiecałem swojej córce (autorka szkicu z profilu), że z pierwszym dniem jesieni zacznę zapuszczać brodę i zgolę ją dopiero w pierwszym dniu wiosny. Jeśli do tego dnia kwota wyzwania osiągnie swój poziom, lub go przekroczy (w co osobiście raczej nie wierzę) to zarost będę hodował aż do osiągnięcia mety 15-ego półmaratonu warszawskiego. Po jej przekroczeniu ogolę się używając mydła i maszynki z żyletką w misce zimnej wody.
Chcecie to zobaczyć wpłacajcie.

My challenge

Ponadto w Tym roku zrobiłem wyzwanie. Nie musi być ono osiągnięte, ale to zawsze jakaś próba zwiększenie portfela dla dzieciaków. Co za tym idzie mam dla Was propozycję. Obiecałem swojej córce (autorka szkicu z profilu), że z pierwszym dniem jesieni zacznę zapuszczać brodę i zgolę ją dopiero w pierwszym dniu wiosny. Jeśli do tego dnia kwota wyzwania osiągnie swój poziom, lub go przekroczy (w co osobiście raczej nie wierzę) to zarost będę hodował aż do osiągnięcia mety 15-ego półmaratonu warszawskiego. Po jej przekroczeniu ogolę się używając mydła i maszynki z żyletką w misce zimnej wody. Chcecie to zobaczyć wpłacajcie.
Radosław has already collected :
350
Race kit
My target : 7 000 zł

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »