Page views: 5778

Visitors: 5414

Poranek Radia ESKA w piżamach i z łóżkiem dla Fundacji SYNAPSIS

Dzień dobry Kochani! Tu Jankes, Kama i Rudy.
Razem budzimy ludzi w programie porannym Radia ESKA.
Tym razem chcemy razem pobiec i pobudzić Was do działania!

29 września weźmiemy udział w Biegu na Piątkę towarzyszącym 41. PZU Maratonowi Warszawskiemu..
Chcemy przy okazji zrobić trochę dobrego. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegniemy i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Sami zarabiamy na życie komunikowaniem się z ludźmi, dlatego wybraliśmy Fundację SYNAPSIS wspierająca tych, którzy z codzienną komunikacją mają problem.

My challenge

Jeśli zbierzemy minimum 5 000 zł, to cały dystans 5 000 m pobiegniemy w piżamach i z łóżkiem... albo w łóżku! Pomóżcie i do zobaczenia na trasie! PS tak naprawdę liczymy na znaaaaaacznie więcej, a Was również biegnących na piątkę 29 września zachęcamy do wbicia się we własne piżamy i dołączenia do naszej porannej ekipy. Kto wie... może nawet znajdzie się dla Was miejsce w łóżku :)))
Jankes, Kama i Rudy has already collected :
5 005
Race kit
My target : 5 000 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »