Page views: 1238

Visitors: 928

Artur ZNÓW biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Kochani, 29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Do startu pozostało już niewiele czasu, a do zaliczenia mojej charytatywnej zbiórki (zebrania 350zł) aby otrzymać pakiet startowy jeszcze mniej bo zaledwie 3,5 dnia ! (do 31 sierpnia) Ale patrząc z drugiej strony to aż 3,5 dnia ! 84 godziny na to abyście charytatywną wpłatą uruchomili swoje wielkie serca i wpłacili dowolnie przez Was wybraną kwotę poprzez moją zbiórkę dla Fundacji Rak’n’Roll która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej (czytaj rak), oraz działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka pomagając podczas choroby, oraz zajmując się podopiecznymi gdy jest już " i po raku"
To już kolejny rok kiedy to aktywnie wspieram ten szczytny cel, ponieważ jest on szczególnie bliski mojemu sercu . Zakończę swoją misję pomagania w tym temacie dopiero wtedy gdy na raka będzie tabletka która zadziała tak samo jak ta na ból głowy który mija po jej połknięciu po kilkunastu minutach i będzie się ja kupowało w aptece. Liczy się każdy grosz i każda złotówka więc nie ma się co wstydzić i możecie wpłacić również 1 zł, bo czy wpłacisz złotówkę czy więcej ZAWSZE powiem o Tobie że pomagasz !
A dla osoby która wpłaci największą kwotę do dnia startu Maratonu Warszawskiego 2019 mam niespodziankę w postaci nowiuśkich fabrycznie zapakowanych skarpet z logiem "Rakoff" Ktoś pewnie powie : ha skarpety ?! A ja odpowiem tak skarpety, Białe piękne skarpety Rakoff ! W poprzedniej mojej zbiórce również jako upominek były skarpety które powinny powędrować do Pani Elżbiety, lecz do dnia dzisiejszego tajemnicza Pani Elżbieta która wpłaciła aż 400zł nie została namierzona (a czerwone skarpety Rak'n'Roll czekają cały czas u mnie na odbiór-pomóżcie odnaleźć Elżbietę ) . Jeżeli będą dwie równe wpłaty w tej samej "najwyższej kwocie" skarpety trafią do pierwszej wpłacającej osoby ! W tym roku mija już 10 lat od powstania (z inicjatywy Magdy Prokopowicz) Fundacji Rak'n'Roll i jest to rok pod hasłem " Dyszka bez zadyszki" , bo przecież my nie mamy zadyszki w pomaganiu i lecimy z tym dalej .
Więc jeśli mnie lubisz wpłać proszę (bo mnie lubisz :) ) , lub też jeśli mnie nie lubisz również wpłać proszę (a zapewniam Cię że sprawisz iż nogi mnie po Maratonie na pewno będą bolały ), lub jeśli mnie nie znasz i czytasz to bo Ktoś udostępnił wpłać proszę bo nie pomagasz mi a ludziom potrzebującym poprzez to co robi dla nich Fundacja Rak'n'Roll !
Korzystając z okazji:
Już 5 września, spod PKiN w Warszawie o godzinie 17:00 na Zwrotnik Raka (Sahara Zachodnia) wyruszy, 27-osobowa sztafeta rowerowa Rolling2Zwrotnik osób, które przeszły przez raka w której mam zaszczyt uczestniczyć na jednym z dwunastu jej etapów. Więc nogi na Maraton Warszawski będę miał już rozgrzane ponieważ mój etap wypada właśnie przed Maratonem Warszawskim...hahahaha. Przejedziemy na rowerach przez 4 miesiące ok 7 tysięcy kilometrów odwiedzając 9 krajów. Organizowana przez Fundację Rak’n’Roll wyprawa ma na celu wyznaczenie Rak’n’Roll szlaku symbolizującego siłę, energię i radość życia osób, które doświadczyły choroby nowotworowej, dlatego moim celem jest być jej częścią i w ten sposób pomagać . Serdecznie zapraszam Was do śledzenia wyprawy na stronie internetowej: www.rolling2zwrotnik.pl, oraz na Facebooku i Instagramie, bo to poza zbiórką którą właśnie otworzyłem na MW kolejny szczytny cel .

My challenge

Moim wyzwaniem jest zebrać 1111zł ! No to jak? pomożecie?! No to pomagajcie, a chwała Was nie ominie! (dosłownie i w przenośni)
Artur has already collected :
1 211
Race kit
My target : 1 111 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »