Page views: 2145

Visitors: 2003

Gosia biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września pobiegnę w 7. Biegu na Piątkę. Zaczęłam biegać od około 3 miesięcy, bo w biurze założyliśmy się o bieg 10km. Strasznie mnie to wciągnęło i sprawia mi ogromną radość i chciała bym żebyście pomogli mi sprawić radość osobom zmagającym się na codzień z chorobą Nowotworową. Wierzę w was, a wy uwierzcie we Mnie. Limit czasu to 45 min jeszcze 3 miesiące temu nie dała bym rady najprawdopodobniej w ogóle dobiec do mety ale teraz zrobię to bo cel jest zacny.
Małgorzata has already collected :
680
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »