Page views: 1996

Visitors: 1219

Michał biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Maraton Warszawski to dla mnie najważniejsza biegowa impreza roku. Od 2017 roku zawsze czekam na wrzesień, na ten dzień, na ten moment. Chwile kiedy zaczynam czuć to napięcie, ekscytacje i ten pozytywny stres:) Jak byłem dzieckiem zerkałem w telewizor i widziałem Maraton Pokoju, byłem pełen podziwu. Dziś mogę biec dokładnie w tym samym wydarzeniu. Ten bieg ma 41 lat swojej historii!

My challenge

W tym roku chce Was zaskoczyć wynikiem i tym i tym :) Pierwszy to sportowy - na dzień startu będę miał bagaż dziesięciu półmaratonów w 2019 roku - korona zdobyta! Drugi to ten charytatywny - i tu potrzebuje Was! Jak zerkacie na zdjęcie to tak było dokładnie rok temu :) Chce Mu pokazać, że można biegać, ale można przy tym zrobić coś dobrego. W poprzednich latach wspólnie zebraliśmy nie małą kwotę dla fundacji Rak'n'Roll i rok później fundacji Synapsis. To dzięki Wam - dziękuje! W tym roku biegnę dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wrzućcie proszę grosz, nie trzeba dużo, zróbmy razem coś dobrego! I jak zawsze zapraszam na metę! przybić piątkę, spotkać się i razem przeżyć te emocje! Dzięki! Michał
Michał has already collected :
2 020
Race kit
My target : 1 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »