Page views: 2473

Visitors: 2154

Ewa (Sport_Life_Balance) biegnie dla Fundacji NON IRON

To będzie mój debiut. I to podwójny. Pierwszy raz pobiegnę w zawodach na 5 km (choć akurat te dłuższe dystanse udało się wcześniej pokonać) i pierwszy raz w ramach akcji #BiegamDobrze. Trzymajcie więc kciuki i jeśli tylko możecie, to wspierajcie - mentalnie na trasie i finansowo przed biegiem, bo nic tak nie cieszy, jak dzielenie się!

Dlaczego Fundacja Non Iron? Mieszkając w dużym mieście można zapomnieć, że są biedniejsze rejony Polski, a dzieciaki mają tam trudniej, że w miastach również nie każdy mały człowiek pochodzi z zamożnej rodziny. A przecież każde z nich zasługuje, by mieć szansę wybić się. Takie przesłanie ma właśnie Fundacja Non Iron. Jej twórcy piszą: "Pragniemy wspierać wszystkich tych, którzy mają pomysł, chęci i pasję do prowadzenia zajęć sportowych z dziećmi z trudnych środowisk, które tkwią w dziedzicznych schematach, biedy, przemocy, dysfunkcyjności, bądź wywodzą się z rejonowych, gdzie niewiele się dzieje".

Sami wiecie, że sport rozwija, kształtuje charakter (nie tylko sylwetkę) i dlatego zmierzę się ze swoimi ograniczeniami, zawalczę na nowym dla mnie dystansie i mam nadzieję, że dorzucę z Waszą pomocą parę groszy na dzieciaki!

My challenge

500 zł: po 100 za każdy kilometr (choć ten ostatni pewnie będzie kosztował mnie więcej:-)
Ewa has already collected :
2 774,45
Race kit
My target : 500 zł

The NON IRON Foundation

Just as You, we believe that sport builds strength and forges character. For the last two years we have been pursuing the idea of upbringing through physical education. We are facilitating regular sport classes for young people from socially deprived backgrounds. Thanks to Non Iron already more then 200 kids and youngsters participate in regular physical activities in variety of sports disciplines. Run for our foundation and help us finance another year of sport activities for kids. Together we can support a better "start" into their lives. Run for our kids and become their hero. You will not find greater fans! więcej »