Page views: 1215

Visitors: 996

Dariusz biegnie dla Fundacji Wcześniak, biegnij ze mną!

Rok temu na uzbieranie sumy minimalnej dałem sobie i Wam miesiąc. To takie ostatnie 12 km w maratonie, największe kryzysy, legendarna ściana ale już jednak blisko, to tylko 12 km.
W tym roku poprzeczka wędruje wyżej, mamy tydzień na uzbieranie minimum. Wyobraźcie sobie ostanie 2 km w maratonie, już nic nie jest w stanie Was powstrzymać. Kryzys już za Wami, nawet jeżeli brak już sił to nogi same przyśpieszają. Jest głośno, z każdym metrem coraz głośniej. Liczba kibiców na trasie rośnie wykładniczo, natężenie dźwięku już dawno przekroczyło bezpieczny poziom. Zrzucasz słuchawki z uszu, ściana dopingu niesie cię sama! Nie wiesz gdzie biec? Tam gdzie jest najwięcej kibiców, rozstępują się przed Tobą niczym morze czerwone przed laską Mojżesza. Twój mózg wariuje, potężny strumień dopaminy rozlewa się po całym ciele. Ostatnie metry to już sprint, przybijasz piątki najbardziej fanatycznym kibicom. Spiker krzyczy coś przez mikrofon, ale i tak go nie rozumiesz. Na samym końcu asfalt pod Twoimi stopami zamienia się w czerwony dywan który zaprasza Cię na metę.
Tak, jesteś gościem, witają Cię serdecznie, dają jeść i pić, klepią po plecach, ocierają pot z czoła. Chcą robić sobie z Tobą zdjęcia a Ty jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na Świecie.
I dlatego biegnę charytatywnie, chce żebyście biegli razem ze mną, chce dzielić z Wami te emocje. Wszystkich zapraszam na trasę i na metę, kto może biegnie ze mną! Zróbmy to razem! W zeszłym roku było NIESAMOWICIE, musimy to powtórzyć!

My challenge

Jak będzie 500 to wszystkich darczyńców na mecie będę nosił na rękach!
Dariusz has already collected :
500
Race kit
My target : 500 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »