Page views: 671

Visitors: 627

Mariusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Kochani, po raz kolejny pobiegnę aby wspomóc potrzebujących, tym razem dla Fundacji Rak'nRoll. Połączenie mojej zajawki biegowej z niesieniem pomocy innym, tylko mnie nakręca do pokonywania kolejnych kilometrów. Pokonanie mety w takim biegu daje tak ogromną radość i szczęście, że wszelkie trudy przygotowań i kryzysy na trasie maratonu idą natychmiast w zapomnienie. Kochani jeśli chcecie się przyłączyć do tak szczytnego celu i wesprzeć moją zbiórkę na fundację Rak'nRoll, możecie to zrobić wpłacając przez mój profil. Nie liczy się kwota, lecz dobre serce. Zróbmy to razem, ja pobiegnę Wy wspomożecie moją zbiórkę. Wielkie Dzięki. Zbiórka trwa tylko do 30.08.2019r

My challenge

Jak zbiorę minimum 360 zeta, zrobię imrezkę ,, ognisko '', będzie gorąco :)
Mariusz has already collected :
779
Race kit
My target : 360 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »