Page views: 706

Visitors: 662

Mariusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Kochani, po raz kolejny pobiegnę aby wspomóc potrzebujących, tym razem dla Fundacji Rak'nRoll. Połączenie mojej zajawki biegowej z niesieniem pomocy innym, tylko mnie nakręca do pokonywania kolejnych kilometrów. Pokonanie mety w takim biegu daje tak ogromną radość i szczęście, że wszelkie trudy przygotowań i kryzysy na trasie maratonu idą natychmiast w zapomnienie. Kochani jeśli chcecie się przyłączyć do tak szczytnego celu i wesprzeć moją zbiórkę na fundację Rak'nRoll, możecie to zrobić wpłacając przez mój profil. Nie liczy się kwota, lecz dobre serce. Zróbmy to razem, ja pobiegnę Wy wspomożecie moją zbiórkę. Wielkie Dzięki. Zbiórka trwa tylko do 30.08.2019r

My challenge

Jak zbiorę minimum 360 zeta, zrobię imrezkę ,, ognisko '', będzie gorąco :)
Mariusz has already collected :
779
Race kit
My target : 360 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »