Page views: 1335

Visitors: 1275

Jak wcześniak, wcześniakowi - Laura biegnie dla Fundacji Wcześniak

Urodziłam się miesiąc za wcześnie. Jestem trochę za mała, trochę choruję - ale żyję, pracuję i mogę... biegać. A nie każdy wcześniak ma takie szczęście - dlatego proszę Was o pomoc! Dla mnie te pięć km to duże wyzwanie, a co więcej, może pomóc tym, którzy codziennie zmagają się z trudnościami! 29 września pobiegnę w 7. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możecie w tym pomóc. Wesprzyjcie cel charytatywny, na który biegnę i razem pomóżmy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Żebym mogła pobiec muszę uzbierać 200 zł - ale liczę na to, że chcecie zobaczyć jak się męczę na mecie i wydacie na to każdą złotówkę :)
Laura has already collected :
320
Race kit
My target : 300 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »