Page views: 810

Visitors: 669

Małgorzata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Kochani, kolejny raz łączę przyjemne z pożytecznym :)

Mianowicie 29 września pobiegnę w 7. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. I to właśnie WY możecie mi w tym pomóc. Tym razem biegnę dla Fundacji Rak'n'Roll. Zapewne coś tam każdy z nas wie czym się zajmują - jednak najważniejszą ich intencją jest to, aby o raku rozmawiać. Aby nie traktować tego jak temat tabu i nie wstydzić się tematu choroby oraz rozpowszechniać pozytywną energię! Bo jak sami wiemy, naprawdę tak wiele siedzi w naszej głowie. Sama wiem jak to jest żyć w tematach tabu, nie móc rozmawiać o swojej chorobie, bo co ludzie pomyślą... i też wiem co znaczy, gdy wygrywa się życie. Chciałabym więc, aby nasze niewielkie być może, ale mega znaczące wsparcie pojawiło się przy okazji tego biegu :)

My challenge

Moi drodzy jak przekroczę 200 zł, na mecie po biegu będzie małe wyzwanie z mojej strony - 5 (bo 5 kilometrów) tuck jumpów (czyli wyskok i kolana do klatki). A kolejne wyzwania? Na pewno coś się pojawi... Więc wpłacajcie i bądźcie czujni. Jak przekroczymy 500 będą kolejne, a jak 1000 PLN... to już zrobi się ciekawie :) W zeszłym roku kolorowe włosy i pompki w masce goryla. Więc obiecuję totalny brak nudy! Zalesiakowa piona!
Małgorzata has already collected :
500
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »