Page views: 1739

Visitors: 1598

Małgorzata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Kochani, kolejny raz łączę przyjemne z pożytecznym :)

Mianowicie 29 września pobiegnę w 7. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. I to właśnie WY możecie mi w tym pomóc. Tym razem biegnę dla Fundacji Rak'n'Roll. Zapewne coś tam każdy z nas wie czym się zajmują - jednak najważniejszą ich intencją jest to, aby o raku rozmawiać. Aby nie traktować tego jak temat tabu i nie wstydzić się tematu choroby oraz rozpowszechniać pozytywną energię! Bo jak sami wiemy, naprawdę tak wiele siedzi w naszej głowie. Sama wiem jak to jest żyć w tematach tabu, nie móc rozmawiać o swojej chorobie, bo co ludzie pomyślą... i też wiem co znaczy, gdy wygrywa się życie. Chciałabym więc, aby nasze niewielkie być może, ale mega znaczące wsparcie pojawiło się przy okazji tego biegu :)

My challenge

Moi drodzy jak przekroczę 200 zł, na mecie po biegu będzie małe wyzwanie z mojej strony - 5 (bo 5 kilometrów) tuck jumpów (czyli wyskok i kolana do klatki). A kolejne wyzwania? Na pewno coś się pojawi... Więc wpłacajcie i bądźcie czujni. Jak przekroczymy 500 będą kolejne, a jak 1000 PLN... to już zrobi się ciekawie :) W zeszłym roku kolorowe włosy i pompki w masce goryla. Więc obiecuję totalny brak nudy! Zalesiakowa piona!
Małgorzata has already collected :
500
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »