Page views: 1473

Visitors: 1139

ArKenya_Team: wspieramy Polską Akcję Humanitarną w Afryce (m.in. w Kenii) - pomożesz? :)

Mamy sierpień, na zewnątrz prawie 30 stopni. Skończyłeś właśnie mocny trening, pot leje się strumieniami, marzysz tylko o łyku zimnej wody. Podchodzisz do bidonu, łapczywie pijesz, a woda ścieka po brodzie. Proste prawda? Nie dla wszystkich... W wielu innych miejscach w Afryce brak regularnego dostępu do czystej wody i zachwiane bezpieczeństwo żywieniowe stanowią codzienny problem. I nie chodzi tu o zaspokojenie pragnienia po treningu, a być albo nie być mieszkańców.

Jako AR Kenia Team chcemy biegać nie tylko szybko, ale też dobrze! Pobiegniemy w Sztafecie Maratońskiej, by wesprzeć PAH i, z Waszą pomocą, uzbierać jak najwięcej środków. W zamian za wpłacone pieniądze będziemy proponować wspólne treningi, prowadzenie biegu oraz inne atrakcje, może nawet coś zaśpiewamy z dedykacją ;) Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszym profilu: https://www.instagram.com/arkenya_team
Stay tuned!

My challenge

Wszystkie wyzwania znajdziecie na naszym Instagramie: @arkenya_team
Drużyna "arkenya_team" has already collected :
818
Race kit
My target : 5 000 zł

Polish Humanitarian Action

For 27 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Syria, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »