Page views: 2572

Visitors: 2319

Natasza biegnie ponownie dla Fundacji SYNAPSIS

29 września pobiegnę ponownie w 7. Biegu na Piątkę. I oczywiście znowu pobiegne dla Fundacji Synapsis. Większość z Was już wie, dlaczego akurat ta Fundacja jest dla mnie tak ważna. Mój syn Ivo ma zdiagnozowany Zespół Aspergera, wg najnowszej klasyfikacji klinicznej również zalicza się do Spektrum Autyzmu. Wiem z praktyki jak ważna jest jak najwcześniejsza diagnoza dla wsparcia rozwoju dziecka. Dlatego chciałabym ponownie wesprzeć Fundacje Synapsis, która od lat niesie profesjonalną pomoc dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem i ich rodzinom oraz wypracowywanie systemowych rozwiązań, które poprawią jakość ich życia. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Cóż wyzwaniem jest sam bieg, ale życie codzienne jest również wyzwaniem szczególnie dla osób ze Spektrum Autyzmu, dlatego ja również sobie lubię utrudniać. Zgodnie z założeniem z poprzedniego roku miałam wziąć udział w dwóch biegach charytatywnych. Pierwszy to bieg Policz się z cukrzycą podczas Finału WOŚP a drugi to będzie Bieg na Piątkę. W tym roku zobowiązuje się brać udział w różnych charytatywnych działaniach na rzecz innych tj. biegi, imprezy, zbiórki krwi itp. Lubię pomagać i chcę pomagać.
Natalia has already collected :
1 180
Race kit
My target : 500 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »