Page views: 1104

Visitors: 886

Tomasz biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Będzie to mój debiut w maratonie, i debiut w zbieraniu pieniędzy na szczytny cel, wierzę że dam radę! Wspieram Fundację Dajemy Dzieciom Siłę ponieważ dzięki mnie i innym darczyńcom pomoże, tym którzy bez nas sobie nie poradzą - dzieciakom.

My challenge

1000 zł to dużo? a 10 zł to dużo? a 1 zł? Jedna złotówka to nie jest dużo, a wiesz jaką ma moc? Taką, że jak zbierzemy 1000 takich złotówek, to możemy realnie pomóc dzieciom i rodzicom, którzy takiej pomocy potrzebują.
Tomasz has already collected :
540
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »