Page views: 1271

Visitors: 1002

Anna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim.Pomyślałam, że dobrze będzie wykorzystać ten debiut nie tylko aby przebiec wymarzony dystans, ale również aby zrobić coś dobrego! Dlatego chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i możesz mi w tym pomóc. Moje ostatnie starty biegowe były właśnie w celach charytatywnych, stąd pomysł i kontynuacja. Oczywiście wybór był prosty - Fundacja Rak and Roll - nie wybrałabym innej mając na względzie również moją historię. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Jeżeli zbiorę co najmniej 1000 zł zrealizuję jedno z Waszych wyzwań, oczywiście w granicach moich możliwości:) czekam na wpłaty i wyzwania:)
Anna has already collected :
4 550
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »