Page views: 2148

Visitors: 1967

Domi biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

W czerwcu tego roku rozpoczęła się moja przygoda z bieganiem, wiecie o tym, bo facebook dał znać, że Wam też się to podobało (29 Bieg Powstania Warszawskiego) :) Teraz planuję kolejny start, ale już z Wami! Okazuje się, że można robić coś dla siebie i dla innych jednocześnie. Dlatego jeśli idea uśmiechu na buźce i pomocy drugiemu jest Ci bliska, jeśli chcesz dać powód do radości innym to zapraszam Cię do wrzucenia do skarbonki symbolicznej złotówki na rzecz Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie! Wesprzyjmy razem Fundację! Musimy uzbierać kwotę min. 200 zł do 15 września aby mój start z uśmiechem na buźce się udał! Dawajcie :D
PS zamiast na piwerko albo jakąś inną głupotkę - wpłaćcie na konto Fundacji, kwot maksymalnych nie ma ;) wolna amerykanka!
Domi has already collected :
518
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »