Page views: 1523

Visitors: 1463

Marta biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Po raz pierwszy wzięłam udział w 5. Biegu Na Piątkę 24.09.2017. Podczas tamtejszej zbiórki, dzięki hojności znajomych i rodziny, udało mi się zgromadzić 1415 zł – całkiem nieźle jak na „pierwszaka”. Bieg ukończyłam z czasem rzeczywistym 00:33:24 (brutto: 00:35:51). W tym roku byłoby super, gdybym zdołała uzyskać nie gorsze wyniki niż dwa lata temu, zarówno w zbiórce kasy, jak i w czasie biegu. Co do tego drugiego wyniku, to muszę sama nad tym popracować. Ale proszę Was o pomoc w zbiórce funduszy. Dawajcie piątaka, dyszkę, ile kto może, bo każda złotówka jest ważna dla podopiecznych Fundacji, którzy walczą z chorobą nowotworową lub starają się wrócić do normalnego życia po wygranej walce z rakiem.
Z góry dzięki dla każdego Darczyńcy, jesteś Wielka / Wielki!!
Marta :-*
Marta has already collected :
320
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »