Page views: 1733

Visitors: 1632

Karolina biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września pobiegnę w 7. Biegu na Piątkę. Po raz kolejny biorę udział w akcji #BiegamDobrze - aby łączyć przyjemność z biegania, z pomocą innym. Ty również możesz mi w tym pomóc - wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj Życie! działa na rzecz poprawy jakości życia osób chorych na raka - osób, które nie raz nie mają już w sobie siły i motywacji do walki z chorobą. Wspierając fundację, możemy dać im nadzieję i impuls do pokonania trwającej niekiedy wiele lat choroby.
Dla Nas rezygnacja z jednego piwa / batona nic w życiu nie zmieni. Jeżeli jednak każdy z nas wpłaci kilka złotych na zbiórkę, możemy zrobić coś wielkiego. Pamiętajcie - dobro wraca! :)

My challenge

Jeżeli zbiórka osiągnie minimum 400zł , wówczas zetnę włosy na rzecz programu - Daj Włos, aby zostały wykorzystane do zrobienia peruki.
Karolina has already collected :
510
Race kit
My target : 400 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »