Page views: 1459

Visitors: 1384

Iwona biegnie dla Fundacji Wcześniak

29 września pobiegnę w 7. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Bo to nie tylko mój start. W tym roku urodził się mój synek Antoś, który zmienił cały mój świat. Chciałabym pobiec razem z nim i żeby nasz start wspomógł innych rodziców w dążeniu do wspólnych wspaniałych chwil że swoimi dziećmi. Żeby nie musieli drżeć o każdy ich oddech tylko tak jak my móc cieszyć się każdą chwilą spędzoną wspólnie. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Jeżeli uzbieram 1000 zł upiekę tort bezowy dla tego kto najwięcej wpłacił!!
Iwona has already collected :
390
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »