Page views: 430

Visitors: 288

Radosław biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września pobiegnę po raz pierwszy w 7. Biegu na Piątkę. Ponieważ od kiedy zacząłem uczestniczyć w takich imprezach będzie to mój piąty bieg, chcę, aby TEN start był czymś więcej. Wesprzyj razem ze mną cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia w najtrudniejszych momentach w życiu!

My challenge

Do każdej złotówki wpłaconej w ramach celu przez darczyńców dopłacę 10 gr. Jeżeli cel uda się zrealizować już do 31 sierpnia darczyńcom (do których będę mógł dotrzeć osobiście) przygotuję specjalny poczęstunek :) [oryginalny cel był w wysokości 1 000 zł, ale ze względu na to, że tak szybko możemy wspólnie osiągnąć podwyższam poprzeczkę - natomiast poczęstunek już pewny - DZIĘKUJĘ!!! ]
Radosław has already collected :
1 522
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »