Page views: 489

Visitors: 430

Mateusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Wyzwanie, wiele jest ich w mojej głowie . W zeszłym roku podjąłem zdobycie Korony Półmaratonów - udało się. W tym roku Koronę Maratonów, została Warszawa, Poznań no i przez małą kontuzję w kwietniu Kraków. To co jednak chodzi po mojej głowie od pewnego czasu to wziąć udział w Ultra-maratonach, dlatego planuje napewno 2 takie w przyszłym roku, aby zdobyć 10 pkt ITRA i zakwalifikować się do Ultra-Trail du Mont-Blanc. A dodatkowo za każde zebrane 50 zł od siebie dorzucam 20 zł. Jeżeli kwota będzie większa niż ta, do której dążę pobiegnę w przebraniu, pomysły zostawiam wam.
Mateusz has already collected :
350
Race kit
My target : 1 200 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »