Page views: 603

Visitors: 544

Mateusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Wyzwanie, wiele jest ich w mojej głowie . W zeszłym roku podjąłem zdobycie Korony Półmaratonów - udało się. W tym roku Koronę Maratonów, została Warszawa, Poznań no i przez małą kontuzję w kwietniu Kraków. To co jednak chodzi po mojej głowie od pewnego czasu to wziąć udział w Ultra-maratonach, dlatego planuje napewno 2 takie w przyszłym roku, aby zdobyć 10 pkt ITRA i zakwalifikować się do Ultra-Trail du Mont-Blanc. A dodatkowo za każde zebrane 50 zł od siebie dorzucam 20 zł. Jeżeli kwota będzie większa niż ta, do której dążę pobiegnę w przebraniu, pomysły zostawiam wam.
Mateusz has already collected :
350
Race kit
My target : 1 200 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »