Page views: 1308

Visitors: 1032

Kamil biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie! Po raz kolejny :)

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko biegiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! . Po raz drugi Mam wielką nadzieję, że również teraz znajdą się osoby, które dołączą do akcji i wyrażą solidarność z dotkniętymi chorobami onkologicznymi. proszę Cię, abyś i Ty wspomógł ten szczytny cel drobną kwotą.
Może to być równowartość czekolady, torcika wedlowskiego, ptasiego mleczka lub taniego wina ;-) Bardziej od wysokości wpłaty liczy się udział w akcji i chęć pomocy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!!! Prawie 700 znajomych (FB) :) wystarczy ze każdy wpłaci na cel fundacji symboliczna 1zł. nie jednostka ale grupa zrobi kwote.... (kazdy pomoze ile moze :)
W tym roku w półmaratonie Warszawskim biegnący dla 10 różnych Fundacji zebrało 900 tys. zł <-- nie jednostka ale grupa wpłacających
Dla tych co chcieli by pomoc przelać na fundacje:: po prawej stronie wpisujemy kwote/nick/imie/nazwisko / komentarz --> dalej pokieruje na konta osobiste przelew)z góry dziękujemy)
W ramach akcji sam zamierzam przeznaczyć kwotę równą wartości pakietu podstawowego na zbiórki organizowane w ramach akcji #BiegamDobrze przez innych biegaczy.
Jeśli ktokolwiek chciałby również pobiec w tym maratonie zapraszam:)
Sam mogę nie wiele, razem możemy zrobić dużo !!!

DOBRO WRACA ...

My challenge

Moje WYZWANIE TO PRZEBIEGNIECIE MARATONU :) 42,195 km. Będzie to mój pierwszy bieg na tym dystansie :)
Kamil has already collected :
385
Race kit
My target : 700 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »