Page views: 2636

Visitors: 2512

Dariusz biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Witaj Przybyszu!
29 września br. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Będzie to moja pierwsza przygoda na tak długim dystansie do której przygotowuję się od pewnego czasu. Stwierdziłem jednak, że chce aby mój start w tym maratonie dał coś więcej niż tylko osobistą satysfakcję z jego ukończenia. Dlatego aby dać szansę na lepsze jutro i pomóc dzieciom, które same nie potrafią się bronić i coraz więcej z nich jest krzywdzona i wykorzystywana na różne sposoby, zdecydowałem się pobiec wspierając właśnie fundację Dajemy Dzieciom Siłę (więcej o samej fundacji możesz przeczytać tutaj https://fdds.pl/).
W tym momencie zwracam się do ciebie Przybyszu o pomoc w wsparciu tych niewinnych i ufnych istot, wpłacając datki na wybrany przeze mnie cel charytatywny.


Więcej o #BiegamDobrze na http://pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

My challenge

Ci co mnie znają wiedzą, że normalnie nigdy bym tego nie zrobił. Więc jeśli licznik wpłaconych datków dobije do wyznaczonej przeze mnie kwoty 500 zł, wychodzę ze swojej strefy komfortu i na maraton stawię się w pofarbowanych włosach (a raczej tym to nazywam włosami ;) ). Kolor zostanie wylosowany w obecności Osobistej Komisji Gier i Zakładów (2 bratanice) z puli kolorów: - jaskrawo-czerwony - jaskrawo-zielony - jaskrawo-niebieski - jaskrawo-fioletowy Ponadto dodaję dodatkowe 10-25% od uzbieranej kwoty od siebie :)
Dariusz has already collected :
370,01
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »