Page views: 962

Visitors: 876

Oski Runner biegnie dla WWF Polska

Nie chce mi się biec w tym maratonie. I w sumie nie chcę tego robić. Ale po prostu lubię pomagać. A wiem że każda złotówka się przyda na fundację WWF. Dlatego możecie wpłacić trochę grosza (ale tak żebym nie dostał pakietu i nie musiał biec tych 42 km)

My challenge

Każdy bieg musi być dla mnie zabawą. Więc jeśli już uzbieracie jakimś cudem tę kwotę abym pobiegł w tym maratonie to farbuję włosy na wybrany przez Was kolor. A jak uzbieracie 1000 zł to nie wiem, zapuszczam brodę, farbuję na jakiś szalony kolor :D (błagam nie róbcie tego, nie chcę tak wyglądać)
Oskar has already collected :
364
Race kit
My target : 1 000 zł

WWF Poland

WWF is the world's leading, independent conservation organization. WWF focuses not only on species conservation of the largest Polish carnivores – the wolf, lynx, and brown bear, Baltic mammals, grey seal and harbour porpoise, but also on protecting their natural habitat. WWF Poland promotes sustainable fishery and agriculture, and educates society regarding the harmful effects of climate change and interference in rivers and seas' ecosystems. więcej »