Page views: 1731

Visitors: 1284

Konrad biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Będzie to mój debiut na tak długim dystansie. Dlatego chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Postanowiłem pobiec dla fundacji "Rak'n'Roll" i wesprzeć osoby które każdego dnia zmagają się z nowotworem. Możesz mi w tym pomóc. Pokażmy chorym że nie są sami w tych trudnych chwilach. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Po osiągnięciu kwoty 350zł dostaje numer startowy i biorę udział w maratonie. Sam również dokonam wpłaty.
Udział w maratonie i próba przebiegnięcia 42,195 km jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań, aby ukończyć bieg. Dodatkową motywacją na pewno jest to że mogę przez to razem z Wami pomóc innym:) Liczy się każdy grosz. Z góry dziękuje za wpłatę.:)
Pamiętaj WARTO POMAGAĆ!
Konrad has already collected :
930
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »