Page views: 1784

Visitors: 1337

Konrad biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Będzie to mój debiut na tak długim dystansie. Dlatego chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Postanowiłem pobiec dla fundacji "Rak'n'Roll" i wesprzeć osoby które każdego dnia zmagają się z nowotworem. Możesz mi w tym pomóc. Pokażmy chorym że nie są sami w tych trudnych chwilach. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Po osiągnięciu kwoty 350zł dostaje numer startowy i biorę udział w maratonie. Sam również dokonam wpłaty.
Udział w maratonie i próba przebiegnięcia 42,195 km jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań, aby ukończyć bieg. Dodatkową motywacją na pewno jest to że mogę przez to razem z Wami pomóc innym:) Liczy się każdy grosz. Z góry dziękuje za wpłatę.:)
Pamiętaj WARTO POMAGAĆ!
Konrad has already collected :
930
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »