Page views: 963

Visitors: 825

Ula biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

29 września 2019 r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Postanowiłam przebiec jeszcze w tym rok te 42, 195 km i tak jak ostatnim razem podczas tego rocznego półmaratonu w marcu, razem z #BiegamDobrze chcę moim biegiem, we wrześniu wesprzeć Fundację SYNAPSIS, która pomaga osobom z autyzmem. Jest to choroba, której nie da się wyleczyć. Najlepszym sposobem na życie z nią jest jak najszybsza jej diagnoza i wypracowanie rozwiązań, które pomogą osobie funkcjonować na lepszym poziomie!
Dlatego ponownie bardzo Was wszystkich zachęcam do wsparcia mnie w tej akcji! :))
Każda wpłacona kwota jest warta więcej niż... ah nawet trudno mi powiedzieć co. Jednak zapewniam, że każde nawet 5 złotych się liczy i daje szanse na lepsze życie podopiecznym fundacji!
Niektórych z Was proszę o pomoc jeszcze raz, a niektórzy pewnie stykają się z tą formą pomocy po raz pierwszy :)

Nie chcę się rozpisywać na temat tego, kto co będzie miał z tego, że wpłaci i pomoże SYNAPSIS. Myślę, że każdy na pewno wie o tym.
Ogromna wdzięczność od podopiecznych fundacji, a także dodatkowe Wielkie Dziękuję z mojej strony, są w tym zawarte na pewno!
Liczę na Was wszystkich bardzo!

My challenge

Wyzwanie: Dobra.... nie wiem czy to przeżyję, jednak tzw. "królewski dystans" i wspieranie Fundacji SYNAPSIS motywuje mnie do działania :D Kiedy uda mi się zrealizować cały plan, to przefarbuję sobie więcej niż połowę włosów na różowo (nie wiem czy starczy mi odwagi na całą różową głowę, ale nie mówię "nie").
Ula has already collected :
632
Race kit
My target : 600 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »