Page views: 492

Visitors: 455

Marcin biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
W tym roku mam zamiar pobiec w Maratonie Warszawskim po raz 6 i po raz 14 w swojej biegowej karierze. Ta impreza jest wyjątkowa dla mnie ponieważ to był mój pierwszy Maraton w życiu jaki przebiegłem.
A jak głosi powiedzenie: "Z pierwszym Maratonem jest jak z pierwszą miłością - pamięta się do końca życia." i ja mój pierwszy maraton pamiętam doskonale, kilometr po kilometrze.
Podczas 40 edycji totalnie zawaliłem start i teraz czas się odkuć na tej imprezie. Czy to się uda tego nikt nie wie. To wszystko leży po mojej stronie bym się dobrze przygotował i by to był TEN dzień.
Prace nad formą zacząłem gdy przekręciłem kalendarz na miesiąc Lipiec.
2,5 miesiąca ciężkiej pracy która mam nadzieje zaowocuje dobrym wynikiem.
A dla mnie dobry wynik to taki z którego na mecie będę zadowolony (minimum 2:58:30)
Specjalnie odpuściłem w tym roku Ultramaraton Powstańca by móc przygotować się do Maratonu.

My challenge

Moim wyzwaniem na ten rok jest przebiec a może przelecieć te 42,195m tak jak na zdjęciach. Limitu zbiórki nie mam, bo limity są dla CIENIASÓW ;D I to jest kolejne wyzwanie, zbieramy jak najwięcej się tylko da. Niesiemy dobro jak najdalej, bo przecież ono wraca. Widzę że coś tu muszę wpisać :)
Marcin has already collected :
350
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »