Page views: 1058

Visitors: 836

Biegiem w Kosmos. Biegiem dla Non Iron

Być może wśród dzieciaków z trudnych środowisk jest przyszły mistrz olimpijski, albo astronauta. Fundacja NonIron daje im lepszy start, organizując zajęcia i obozy sportowe - to jest być może ich jedyna szansa - a ja doskonale wiem, ile daje uprawianie sportu w młodym wieku, i jak może to pomóc w spełnieniu marzeń... Być może to właśnie Twoja najdrobniejsza pomoc to pomoc na wagę olimpijskiego złota, zdobycia dachu świata, lotu tam, gdzie nie był jeszcze nikt. Być może to Twoja pomoc to najważniejsza szansa w życiu dzieciaków z NonIron. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej. Przez sport do gwiazd. Trzy! Dwa! Raz!

Bo nie każdy jest z żelaza.

My challenge

Gwarantuję Ci motywację aż do maratonu i że pobiegniesz razem ze mną ;) 11060 to wysokość w centymetrach rakiety Saturn V, która wyniosła 50 lat temu na Księżyc statek Apollo 11. Nic tak nie motywuje do treningów jak publiczne ogłoszenie celów. 41. Maraton Warszawski to dla mnie próba pokonania wyniku Tima Peake'a: 03:35:21, albo - co najmniej (plan B, bo trzeba porażkę zwizualizować) - 03:40:00. Tim Peake pobiegł taki wynik w kosmosie. To co, ja w Warszawie nie dam rady? A jeszcze mogę pomóc i to razem z Tobą!
Mariusz has already collected :
6 654
Race kit
My target : 11 060 zł

The NON IRON Foundation

Just as You, we believe that sport builds strength and forges character. For the last two years we have been pursuing the idea of upbringing through physical education. We are facilitating regular sport classes for young people from socially deprived backgrounds. Thanks to Non Iron already more then 200 kids and youngsters participate in regular physical activities in variety of sports disciplines. Run for our foundation and help us finance another year of sport activities for kids. Together we can support a better "start" into their lives. Run for our kids and become their hero. You will not find greater fans! więcej »