Page views: 1018

Visitors: 836

Love, Peace & Rak’n’Roll - Dorzuć na Fryzury i Dragi !!

Cześć!
Bieganie sprawia mi wielką przyjemność i chciałbym, aby poza mną ktoś jeszcze mógł na tym skorzystać :)
29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim i będzie to mój drugi maraton w moim życiu. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i tym razem oprócz wyzwania królewskiego dystansu podejmuję wyzwanie i chcę pobiec dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!


Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!


Jak to działa?
Organizatorzy Maratonu Warszawskiego umożliwiają zawodnikom rejestrację do biegu ścieżką charytatywną. Polega to na tym, że zawodnicy wyrażają gotowość do biegu, ale żeby faktycznie wystartować - otrzymać numer startowy - muszą zebrać przynajmniej 350,00 zł - to pieniądze, które potem trafią do wybranej przez nich fundacji.

UWAGA KONKURS:
Każda osoba, która wpłaci na fundację Rak'n'Roll Wygraj Życie może wytypować czas jaki osiągnę w Maratonie wpisując go w komentarzu.
Wynik z ostatniego Maratonu to 3:21:51
Wynik z ostatniego półmaratonu 1:30:50
Osoba, która będzie najbliżej otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 zł do wybranego sklepu lub centrum handlowego, którą sam sponsoruje!!!
Mateusz has already collected :
351
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »