Page views: 303

Visitors: 210

Mateusz biegnie drugi raz w życiu maraton lecz pierwszy raz biegnie pomagając - Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć!
Bieganie sprawia mi wielką przyjemność i chciałbym, aby poza mną ktoś jeszcze mógł na tym skorzystać :)
29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim i będzie to mój drugi maraton w moim życiu. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i tym razem oprócz wyzwania królewskiego dystansu podejmuję wyzwanie i chcę pobiec dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!


Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!


Jak to działa?
Organizatorzy Maratonu Warszawskiego umożliwiają zawodnikom rejestrację do biegu ścieżką charytatywną. Polega to na tym, że zawodnicy wyrażają gotowość do biegu, ale żeby faktycznie wystartować - otrzymać numer startowy - muszą zebrać przynajmniej 350,00 zł - to pieniądze, które potem trafią do wybranej przez nich fundacji.


Jest to dla mnie pierwsza akcja tego typu więc nie wiem jak wysoko ustawić poprzeczkę, ale liczę na wasze dobre serca i ustawiam 2000 zł !!!

My challenge

Osoba która wpłaci największy datek będzie mogła postawić mi wyzwanie w dniu biegu :) Dodatkowo za każde 50 zł powyżej 350 zł zrobię 1 pompkę na linii mety!
Mateusz has already collected :
190
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »