Page views: 919

Visitors: 785

Izabela biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój pierwszy start w maratonie był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Największym wyzwaniem tego celu jest odpowiednie przygotowanie się do dystansu maratonu - 42,192km, a więc moja konsekwencja i intensywne treningi. W najbliższych miesiącach nie będzie czasu na żadną wymówkę. Wiele bliskich mi osób wie, jak dużo jest wewnętrznych granic, które będę musiała pokonać. Pracując na co dzień z dziećmi jestem świadoma, iż problem przemocy wobec tej grupy jest bardzo duży. Już po raz drugi wybieram Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, która nieustannie od roku 1991 dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Działania Fundacji skoncentrowane są na ochronie najmłodszych przed krzywdzeniem, a także zminimalizowaniem konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Fundacja dużą uwagę przywiązuje do wspierania rodziców – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie.
Izabela has already collected :
530
Race kit
My target : 800 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »