Page views: 1869

Visitors: 1534

karolina biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

jak już biegam to po co tak bez sensu..proszę docenić, że załączyłam swoje pierwsze korporacyjne zdjęcie:) na górze róże na dole biegam; o zdrowie dbam, od chorób uciekam; dopóki mam siłę i pomóc mogę; zasieję wśród czołówki biegaczy trwogę; każda złotówka na wagę złota; wpłacenie jej to żadna głupota; z Waszą pomocą sprawa może być prosta; ja w rewanżu postawię Wam tosta!;
karolina has already collected :
600
Race kit
My target : 350 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »