Page views: 4319

Visitors: 888

Przemek biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Dotychczas biegałem w zawodach po prostu dla siebie. 29 września pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Tym razem chciałbym, żeby mój start nie był wyłącznie zmaganiem się ze sobą, ale czymś więcej.

Wybrałem cel charytatywny - wsparcie fundacji Rak'n'Roll.

Czemu akurat oni? Robią fajne rzeczy dla chorych na raka. Myślę, że każdy z Was, tak jak ja, spotkał na swojej drodze osoby chore na raka - w rodzinie, bądź wśród znajomych. Bliskim mi osobom na szczęście się udało. Wiem jednak, ile potrzeba wsparcia w chorobie, zwłaszcza takiej jak nowotwór. I to wsparcie daje Rak'n'Roll. Szczególnie podoba mi się akcja „Daj Włos!”, w której, ja - łysy maratończyk wprost nie pomogę ;-).

Ale można też pomóc inaczej.

Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

2 160 zł - dokładnie tyle kosztuje całkiem fajna peruka z włosów naturalnych.
Przemysław has already collected :
600
Race kit
My target : 2 160 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »