Page views: 1783

Visitors: 1313

Adam biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Do udziału w mojej pierwszej imprezie begowej namówił mnie brat. Było to w marcu 2017 r., a impreza nazywała się 12. PZU Półmaraton Warszawski. Dla mnie był to debiut, zaś mój brat biegł w ramach akcji #BiegamDobrze dla fundacji Synapsis. Półtora roku później wystartowałem w Warszawie po raz pierwszy na dystansie królewskim.

29. września 2019 r. zamierzam wziąć udział po raz drugi w PZU Maratonie Warszawskim. Tym razem jednak postanowiłem sam wystartować w ramach akcji #BiegamDobrze, organizując zbiórkę dla jednej z fundacji charytatywnych.

Ponieważ w swoim otoczeniu w ostatnich latach zetknąłem się z osobami chorymi na raka, z których niektóre, w tym mój przyjaciel odeszły, wybór padł na Fundację Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Kwota minimalna, gwarantująca start w 41. Maratonie Warszawskim została już osiągnięta, jednak zbiórka trwa dalej, dlatego proszę Cię, abyś i Ty wspomógł ten szczytny cel drobną kwotą. Może to być równowartość czekolady, torcika wedlowskiego, ptasiego mleczka lub taniego wina ;-) Bardziej od wysokości wpłaty liczy się udział w akcji i chęć pomocy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

W ramach akcji sam zamierzam przeznaczyć kwotę równą wartości pakietu podstawowego na zbiórki organizowane w ramach akcji #BiegamDobrze przez innych biegaczy.
Adam has already collected :
1 142,20
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »