Page views: 1833

Visitors: 1363

Adam biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Do udziału w mojej pierwszej imprezie begowej namówił mnie brat. Było to w marcu 2017 r., a impreza nazywała się 12. PZU Półmaraton Warszawski. Dla mnie był to debiut, zaś mój brat biegł w ramach akcji #BiegamDobrze dla fundacji Synapsis. Półtora roku później wystartowałem w Warszawie po raz pierwszy na dystansie królewskim.

29. września 2019 r. zamierzam wziąć udział po raz drugi w PZU Maratonie Warszawskim. Tym razem jednak postanowiłem sam wystartować w ramach akcji #BiegamDobrze, organizując zbiórkę dla jednej z fundacji charytatywnych.

Ponieważ w swoim otoczeniu w ostatnich latach zetknąłem się z osobami chorymi na raka, z których niektóre, w tym mój przyjaciel odeszły, wybór padł na Fundację Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Kwota minimalna, gwarantująca start w 41. Maratonie Warszawskim została już osiągnięta, jednak zbiórka trwa dalej, dlatego proszę Cię, abyś i Ty wspomógł ten szczytny cel drobną kwotą. Może to być równowartość czekolady, torcika wedlowskiego, ptasiego mleczka lub taniego wina ;-) Bardziej od wysokości wpłaty liczy się udział w akcji i chęć pomocy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

W ramach akcji sam zamierzam przeznaczyć kwotę równą wartości pakietu podstawowego na zbiórki organizowane w ramach akcji #BiegamDobrze przez innych biegaczy.
Adam has already collected :
1 142,20
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »