Page views: 2473

Visitors: 2292

Rafał biegnie swój pierwszy maraton dla Fundacji Spartanie Dzieciom

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim po raz drugi ze Spartanami w swoim pierwszym w życiu maratonie. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Cześć, jeśli uda mi się zebrać 2222zł przebiegnę swój pierwszy w życiu maraton w pełnym stroju Spartanina z gołą klatą niezależnie od aury. Dodatkowo ogolę obie nogi :) i zapuszczę brodę (opcja jak się nie uda bo mój zarost nie należy do najgęstszych będzie sztuczna ale długa jak u Gandalfa ;) Każdy darczyńca min. 50zł to nick / imię wypisane na gołym torsie :) Mam ogromną nadzieję, że 29 września zobaczycie w Warszawie brodatego Spartanina z ogolonymi nogami i mnóstwem imion na torsie ;) Liczę na każdy grosik i pięknie podziękuję za każdą złotówkę na tak szczytny cel jak fundacja Spartanie Dzieciom !!!
Rafał has already collected :
1 231
Race kit
My target : 2 222 zł

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »