Page views: 1728

Visitors: 1673

Maciej biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć,

Ponownie zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej zbiórki na rzecz Fundacji Rak'n'Roll. Dotychczas dzięki Waszym, naszym wpłatom udało mi się zebrać na rzecz Fundacji ponad 7.200 złotych!!! Piękny wynik! Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Wszystkim razem i każdemu z osobna.

Przed nami nowy cel!

26 września 2021r. pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim.

Dla mnie start w Półmaratonie, bądź Maratonie Warszawskim to szczególny rodzaj biegu, ponieważ od kilku lat przy tej okazji uczestniczę w zbiórce funduszy dla Fundacji Rak'n'Roll.
Uczestniczę zarówno poprzez wpłatę własną, ale przede wszystkim poprzez zaangażowanie w tę zbiórkę Was, moich znajomych, przyjaciół, rodziny, których namawiam do tej szlachetnej pomocy. Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję za dotychczasowe wsparcie i proszę o kolejne.
Już po raz szósty chcę Was namówić na wsparcie tej pięknej organizacji jaką jest Fundacja Rak'n'Roll. Oni naprawdę robią świetną robotę i dają wiele pomocy ludziom w tak trudnym dla nich okresie walki z chorobą.

Ponownie apeluję do Waszej dobrej woli i chęci pomocy innym. Nawet niewielkie wpłaty rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu złotych będą stanowić istotne wsparcie dla Fundacji. Takich osób jak ja jest znacznie więcej i wspólnie możemy zebrać naprawdę pokaźną sumę. Każda wpłata jest ważna i cenna. Po piątce, po dyszce, po dwie, po pięć...ile kto może, ile kto chce.

Pamiętaj, że DOBRO WRACA!

I obyś nigdy nie musiał występować w innym charakterze wobec Fundacji, jak tylko Darczyńcy lub Wolontariusza.

Z roku na rok lista poniżej robi się coraz dłuższa...

Beata, to dla Ciebie. Pamiętam o Tobie na zawsze <'>

Jareczku, trzymam kciuki z całych sił i jestem z Tobą. Cieszę się, że z sukcesów.

Sławciu, dla mnie jesteś zwycięzcą, cieszę się przeogromnie i zawsze masz we mnie przyjaciela.

Grzesiu, walcz, walcz z całych sił! Jesteś naprawdę mega fighter.

Pozdrawiam Wszystkich.
Moje wyzwanie
...

My challenge

waga startowa poniżej 80kg
Maciej has already collected :
351,01
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »