Page views: 881

Visitors: 735

Dominik biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

40. PZU Maraton Warszawski był dla mnie magiczny. To właśnie tam przełamałem swoje bariery i poprawiłem swój czas z 4h 18 min na 3h 27 min !! To było dla mnie coś nieprawdopodobnego. Ten bieg nauczył mnie przede wszystkim, że trzeba bardziej wierzyć w siebie i stawiać sobie wyższe cele. Na dzień dzisiejszy moją życiówką w maratonie jest 3:18:52 (Maraton Dębno), zdobyłem również Koronę Maratonów Polskich.

Z racji tego, że to było dla mnie fantastyczne przeżycie, to chcę ponownie pobiec w stolicy, w 41. PZU Maratonie Warszawskim. Od razu zakładam sobie cel: zejść poniżej "trójki". Jestem niesamowicie zmotywowany i już przygotowuję się do tego biegu z ogromnym nastawieniem. Nie chcę jednak, by ten bieg był jedynie pogonią za życiówką.. w tamtym roku, akurat w czasie maratonu, bliska mi osoba była w szpitalu, miała nowotwór. Ten bieg dedykowałem właśnie tej osobie, tak jak ja uwierzyłem w siebie i dałem radę, tak i ona wygrała tą walkę. Dlatego w tym roku pragnę pobiec dla Fundacji Rak'n'Roll, która wspiera osoby chore na raka. Razem można więcej, jeśli się uwierzy, że się uda! Wierzę, że uda mi się uzbierać wyznaczoną kwotę z Waszą pomocą! :)

My challenge

Na mecie za każde 10 zł zebrane powyżej 350 zł zrobię 2 pompki :)
Dominik has already collected :
522
Race kit
My target : 750 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »