Page views: 802

Visitors: 656

Dominik biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

40. PZU Maraton Warszawski był dla mnie magiczny. To właśnie tam przełamałem swoje bariery i poprawiłem swój czas z 4h 18 min na 3h 27 min !! To było dla mnie coś nieprawdopodobnego. Ten bieg nauczył mnie przede wszystkim, że trzeba bardziej wierzyć w siebie i stawiać sobie wyższe cele. Na dzień dzisiejszy moją życiówką w maratonie jest 3:18:52 (Maraton Dębno), zdobyłem również Koronę Maratonów Polskich.

Z racji tego, że to było dla mnie fantastyczne przeżycie, to chcę ponownie pobiec w stolicy, w 41. PZU Maratonie Warszawskim. Od razu zakładam sobie cel: zejść poniżej "trójki". Jestem niesamowicie zmotywowany i już przygotowuję się do tego biegu z ogromnym nastawieniem. Nie chcę jednak, by ten bieg był jedynie pogonią za życiówką.. w tamtym roku, akurat w czasie maratonu, bliska mi osoba była w szpitalu, miała nowotwór. Ten bieg dedykowałem właśnie tej osobie, tak jak ja uwierzyłem w siebie i dałem radę, tak i ona wygrała tą walkę. Dlatego w tym roku pragnę pobiec dla Fundacji Rak'n'Roll, która wspiera osoby chore na raka. Razem można więcej, jeśli się uwierzy, że się uda! Wierzę, że uda mi się uzbierać wyznaczoną kwotę z Waszą pomocą! :)

My challenge

Na mecie za każde 10 zł zebrane powyżej 350 zł zrobię 2 pompki :)
Dominik has already collected :
522
Race kit
My target : 750 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »