Page views: 2253

Visitors: 2146

Mariusz biegnie dla Fundacji Wcześniak - bądź patronem tego biegu i dorzuć cegiełkę!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Maraton Warszawski jest drugim na mojej liście maratonów, który przybliża mnie do zdobycia Korony Maratonów Polski. Do tego celu przymierzałem się kilka razy, aż w końcu podjąłem decyzję, że tym razem musi się udać. W ramach maratonu można zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na kilka wyróżnionych w regulaminie fundacji. Ja wybrałem Fundację „Wcześniak Rodzice Rodzicom” i to dla niej prowadzę ów zbiórkę.

Zastanawiasz się czy warto pomagać, a jeśli tak, to nie masz pomysłu kogo mógłbyś wesprzeć? Wpłać choćby złotówkę i poślij info dalej - pobiegniemy razem ;)

Filmik na start: https://youtu.be/EzXSLvVDpCQ

Zapraszam zatem do wspierania ze mną Fundacji Wcześniak!

Pozdrawiam,
Mariusz Doniec

My challenge

Od kilku lat staram się żyć aktywnie i regularnie uprawiać sport. Bywa, że się człowiekowi nie chce ruszyć z miejsca, ale właściwie wtedy okazuje się, że właśnie ruch jest najlepszy dla ogólnego samopoczucia. Grupa Męska Strona Rzeczywistości (https://www.facebook.com/WIO.MSR), której jestem członkiem bazuje na stawianiu sobie wyzwań na różnych przestrzeniach życia - SIŁA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, MĄDROŚĆ i HONOR. Naturalne jest więc, że chcę podjąć jakieś wyzwanie :) Stawiam sobie za cel pokonanie w przyszłym sezonie 2020 tyle kilometrów ile wyniesie uzbierana kwota pieniędzy (rower, bieganie, chodzenie)! - TO CO NAWRZUCACIE MI TROCHĘ KILOMETRÓW? ;)
Mariusz has already collected :
425
Race kit
My target : 3 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »