Page views: 3408

Visitors: 986

Karol biegnie dla Fundacji Wcześniak

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Jestem ojcem dwójki małych dzieci i wiem, że dzieci to największy skarb jaki mam. Dlatego wspólnie z rodziną i przyjaciółmi pomagamy chorym dzieciom w naszym regionie. Ten maraton to nie tylko bieg, ale niesie za sobą również kolejne idee, które chcę szerzyć i rozpowszechniać- POMOC DLA DZIECI, KTÓRE ZBYT WCZEŚNIE PRZYSZŁY NA ŚWIAT.
Zachęcam wszystkich do udzielenia pomocy, aby każdy z Was wpłacił choć symboliczną sumę...
WSZYSTKIE PIENIĄDZE AUTOMATYCZNIE SĄ WPŁACANE NA KONTO FUNDACJI!

POZDRAWIAM !

My challenge

Od młodości pasjonuję się bieganiem, wielokrotnie startowałem w licznych biegach ulicznych, maratonach i ultra. Do sportu i rozwijania się zachęcam swoją rodzinę i znajomych, wspólnie organizujemy małe lokalne charytatywne imprezy, zbierając na chore i niepełnosprawne dzieci w naszym regionie. Chcę, aby każdy z Was dołożył od siebie małą cegiełkę. Moje przygotowania możesz śledzić na: https://www.facebook.com/Drawski-Biegacz-1674761669337173/ Jeżeli uda mi się osiągnąć swój osobisty cel - zbiorę 2500 zł na rzecz fundacji, to Maraton Warszawski przebiegnę w stroju pszczółki Maji. Pomóż mi zostać najszybsza pszczołą!!
Karol has already collected :
200
Race kit
My target : 2 500 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »