Page views: 1219

Visitors: 1060

MARIUSZ biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Biegam ,czerpię z tego radość więc dlaczego przy tej okazji nie pomóc tym którzy tego bardzo potrzebują.Podjąłem taką ścieżkę zbiórki pierwszy raz dlatego że bliska Mi osoba została dotknięta chorobą nowotworową i wiem że w tym czasie potrzebna jest pomoc takich Fundacji jak Rak'n'Roll.Cała kwota przeznaczona jest na pomoc fundacji która wspiera ludzi chorych a także zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej.Mówią że dobro powraca!!!Z góry dziękuję Wszystkim za wsparcie.
MARIUSZ has already collected :
630
Race kit
My target : 350 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »