Page views: 823

Visitors: 772

Realizując swoje cele warto zrobić też coś dla innych. Dlatego wspieram Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Igor

Każdy może coś zrobić aby zmieniać Świat na lepsze!

Ja wierzę w to, że każdy człowiek a w szczególności dzieci, kiedy dostają wsparcie i kiedy mają świadomość, że nie są same, znajdują siłę potrzebną do pokonania przeciwności losu. Dostają szansę aby stać się dobrym i wartościowym człowiekiem. Takim, który kiedyś odpłaci się tym samym ....

Codzienny trening do Maratonu to nie jest trudne wyzwanie to może zrobić prawie każdy. Tu potrzeba tylko wytrwałości w treningach. Natomiast usiąść na infolinii 116 111 i pomagać dzieciom dzwoniącym z prośbą o pomoc to jest ......... nawet nie wiem jak to nazwać: Odwaga, Bohaterstwo, Miłość - to na pewno coś więcej.

Ja nie potrafiłbym wysłuchać jednej takiej rozmowy, gdzie dziecko, które straciło nadzieję i wiarę w sens dalszego życia dzwoni aby o tym powiedzieć, a co dopiero znaleźć te najważniejsze słowa... słowa, które zmienią dalszy bieg wydarzeń ....

My challenge

Mam takie marzenie, że będzie można powiedzieć, iż osób wspierających zbiórkę Biegam Dobrze (dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę) będzie co najmniej KILKA TYSIĘCY. Pieniądze są ważne ale najważniejsi są ludzie, którzy nie byli obojętni.
Igor has already collected :
350
Race kit
My target : 20 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »