Page views: 3500

Visitors: 2916

Małgorzata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

30 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
To moja czwarta zbiórka w ramach Półmaratonu Warszawskiego. Wszystkim, ktorzy za jej pomocą wsparli podopiecznych fundacji Rak&Roll w zeszlych latach dziękuję, to były dobrze spożytkowame pieniądze. Mam nadzieję, że dało to Wam dużo satysfakcji. Mnie tak :-) . Ale to nie koniec, bo w 2020 roku kolejny półmaraton, w dodatku 15 - jubileuszowy, więc postanowiłam zacząć zbiórkę już teraz, bo na jubileusz wypada pochwalić się na koniec jakąś większą sumą, nieprawdaż ;-) . Jak zwykle liczy się każda złotówka, więc wpłacajcie, bo dobro wraca, wróci i do Was, a ja już za Was przebiegnę te 21 kilometrow ....... ;-)
Z biegowym pozdrowieniem -
- M.

My challenge

Własnie sobie uświadomiłam, że oprócz tego, że półmaraton jubileuszowy, to i mi w maju stuknie okrąglutka cyferka, a w dodatku minie też 10 lat, odkąd zaczęłam biegać... więc nie będę podejmować dodatkowych wyzwań, typu dziesięć pompek na mecie, po prostu, jeśli uda się uzbierać te 3 tysiące, a najlepiej jeszcze więcej i przebiec tę połówkę, to obiecuje solennie biegać i startować w tym biegu przez kolejne przynajmniej 10 lat :-) .
Małgorzata has already collected :
2 000
Race kit
My target : 3 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »