Page views: 1831

Visitors: 1525

Ania biegnie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

Do biegu, gotowi, START!

My challenge

Kochani, Pierwszy Półmaraton zdobyty!!! Dotrzymałam słowa danego i Wam, i sobie! :-) Jeszcze raz dziękuję, że byliście ze mną...wpłacając na zbiórkę, czekając na mecie, trzymając kciuki pod ławką na uczelni ;-) Cieszę się, że wokół mnie są tacy ludzie jak Wy! Dziękuję ♥ Jesteście niezwykli ♥ Myśl o Was dodawała mi skrzydeł...najbardziej wtedy, kiedy w tunelu miałam zderzenie ze "ścianą"...to jest wtedy, kiedy ciało i umysł mówi ci nie, że nie dasz rady, zrezygnuj, poddaj się ... kiedy zaczyna się płakać z bezradności... i możliwe, że wycofałabym sie w tamtym momencie, zeszła z trasy... gdyby nie myśl o tym, jak bardzo wspieraliście mnie w przygotowaniach, zbiórce, w całym tym szalonym pomyśle ♥ Zrobiliście więcej niż ja, dlatego zasługujecie na owacje na stojąco, czapki z głów ♥ A ja...cóż,wciągnęłam się w to całe pomaganie przez bieganie :-) Dlatego już od dzisiaj uruchamiam skarbonkę dla niezwykłej Grupy Spartan, którzy tak jak Wy czynią ten świat piękniejszym. I tak jak ostatnio zapraszam Was całymi rodzinami, ze wszystkimi przyjaciółmi i znajomymi! Zadziwmy świat po raz kolejny! ♥
Ania has already collected :
375
Race kit
My target : 5 000 zł

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »