Page views: 7478

Visitors: 1947

Natalia biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Witajcie, dwa miesiące po porodzie staję do walki o ukończenie 41 Maratonu Warszawskiego. Treningi pod ten cel będą dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale nie mam zamiaru się poddać, jak nie poddają się Podopieczni Fundacji. Zakupiłam już wózek biegowy i razem z moim synkiem, będziemy łoić te kilometry, aby we wrześniu mama mogła z dumą powiedzieć: zrobiłam wszystko co w mojej mocy, by być gotową na wyzwanie. Jeśli chcielibyście śledzić moje postępy, zapraszam na profil Fb. Wsparcie mentalne będzie nieocenione. W tym miejscu, ośmielam się też poprosić Was o wsparcie finansowe. Nawet najmniejsze kwoty będą miały ogromną wartość. Pomogliście już wiele razy, wierzę że i tym razem, wspólnie, możemy dokonać wielkich rzeczy. Ja oferuję swoje zmęczenie, ból, pot i walkę do ostatniego metra. Mam nadzieję że zechcecie być jej częścią. Wszyscy obiecują, że po osiągnięciu zamierzonego przez siebie progu finansowego, coś niesamowitego zrobią. Nie mam pomysłu co jeszcze mogłabym zaoferować, ale jeśli macie jakieś propozycje, jestem otwarta ;) Od siebie mogę tylko obiecać, że choćby nie wiem co, będę walczyć z brakiem sił i z pogodą, jeśli trzeba będzie;) Ktoś na moją walkę zasługuje i czeka. A ja nie zawiodę. Natalia
Natalia has already collected :
520
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »