Page views: 778

Visitors: 696

Klaudia biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Biegam już od dłuższego czasu. Udział w maratonie nigdy nie był moją ambicją, ale ostatnio się to zmieniło. Podczas odbywającego się niedawno w Warszawie maratonu poczułam, że chciałabym wziąć w tym udział. Nie byłam jeszcze pewna, czy jestem w stanie podjąć się takiego wyzwania, ale po kilku dniach i przeanalizowaniu swoich własnych możliwości zdecydowałam, że chcę spróbować! Maraton Warszawski jest realnym terminem, do którego (mam nadzieję) zdążę się przygotować. Postanowiłam sprawdzić jak zapisać się na bieg i tak oto okazało się, że mój start może dodatkowo komuś pomóc! Każdy uczestnik może wziąć udział w biegu wybierając ścieżkę charytatywną i wspierając wybrany cel.
Decyzja zapadła! 29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!
Klaudia has already collected :
780
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »