Page views: 689

Visitors: 607

Klaudia biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Biegam już od dłuższego czasu. Udział w maratonie nigdy nie był moją ambicją, ale ostatnio się to zmieniło. Podczas odbywającego się niedawno w Warszawie maratonu poczułam, że chciałabym wziąć w tym udział. Nie byłam jeszcze pewna, czy jestem w stanie podjąć się takiego wyzwania, ale po kilku dniach i przeanalizowaniu swoich własnych możliwości zdecydowałam, że chcę spróbować! Maraton Warszawski jest realnym terminem, do którego (mam nadzieję) zdążę się przygotować. Postanowiłam sprawdzić jak zapisać się na bieg i tak oto okazało się, że mój start może dodatkowo komuś pomóc! Każdy uczestnik może wziąć udział w biegu wybierając ścieżkę charytatywną i wspierając wybrany cel.
Decyzja zapadła! 29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!
Klaudia has already collected :
780
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »